Martin Ševčík - Božský dotek

Olej na desce, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole M. S. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

Martin Ševčík
115825. Božský dotek
Zbývá:11 dnů, 20 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 800 Kč