Markéta Bernatová - Kuliočko

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Bernatová 25. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1979
Samouk, její vášní je malba. V období covidu, kdy ji sužovaly zdravotní a psychické obtíže, našla útěchu a sílu v tvoření. Každý obraz nese kousek její duše – jsou to díla ze srdce pro vás.

Markéta Bernatová
154242. Kuliočko
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč