Lubosh Valenta - Close Encounters of Various Kind

Nejdelší strana: 90 cm

Akryl na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 24. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

certifikát
115654. Close Encounters of Various Kind
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč