Libor Šmejkal - Za zrcadlem

Olej na plátně, 90x70 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

115831. Za zrcadlem
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 09.05.2024 20:24:40 13967