Kombinovaná technika, 38x55 cm. Signováno vlevo dole Lars Bo 62. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 72 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci