Kniha, 26x18 cm. Plátěná, zlacená vazba s původním papírovým přebalem. Obsahuje stovky erotických fotografií a ilustrací. 403 stran. Razítko Staatspolizeileitstelle Wien s říšskou orlicí. Tyto druhy knihy byly v Německu v období nacismu často ničeny, takže se jich do dnešních dnů dochovalo velmi málo.
Pozn.: Obálka poškozena.