Nejdelší strana: 60 cm
Kyanotypie na papíře, 60x38 cm. Signováno vpravo dole Kateřina Kuk 2025, v tisku značeno autorskou značkou. Rám, sklo, pasparta.
Pozn.: Stav ilustruje příložená fotodokumantace.
o autorovi: Kateřina žije a tvoří v Kutné Hoře, studovala na FF Masarykovy Univerzity v Brně obor Historické vědy. Profesí je restaurátorka uměleckých děl, zatímco volnou tvorbou si kompenzuje přebytky kreativity, které v precizní umělecko-řemeslné restaurátorské práci zužitkovat nelze. Rozpětí tvorby je široké, od klasických malířských technik po zpracování autorských ručních papírů, vždy prostoupené experimentováním. Klasické výtvarné techniky a materiály se skrze intuitivní přistup přetvářejí do nových forem, mezi nimiž aktuálně vyčnívá velkoformátová akrylová malba, rostlinné kyanotypie a materiálové monotypie.