K. Beneš, J. Herčík, J. Bouda - Konvolut 4 grafický listů

Nejdelší strana: 27 cm

Různé techniky, od 8x5 cm do 15x11 cm. Všechny signovány. 1x rám, sklo. 2x pasparta, sklo. 1x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeny.

K. Beneš, J. Herčík, J. Bouda
83675. Konvolut 4 grafický listů
Dražba ukončena:11.09.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.09.2022 11:45:06 4216
500 Kč 04.09.2022 19:13:27 2467