Olej na plátně, 58x60 cm. Signováno vpravo dole J. Burianová 73. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1935
Malířka, ilustrátorka. Studovala na výtvarné škole v Praze a posléze AVU v Praze u prof. Antonína Pelce. Zabývala se převážně krajinomalbou.