Jindřich Tomec - Karlův most

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 47x68 cm. Signováno vpravo dole Tomec. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 70 cm

 

o autorovi: 1863-1928
Narodil se v Praze. Již od svých 14 let vypomáhal H. Ullikovi s malbami divadelních dekorací a v tom také pokračoval ve Vídni po dobu svých studií v krajinářské škole u prof. Lichtenfelse na vídeňské AVU. Byl uznávaným autorem a svá díla hojně vystavoval jak v Praze a Vídni, tak i jinde v Evropě a v USA. Ve své tvorbě se zaměřil hlavně na městskou architekturu a sakrální interiéry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

vydraženo
Jindřich Tomec
103196. Karlův most
Dražba ukončena:01.10.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 01.10.2023 11:38:32 13386