Janák - Červená kompozice

Kombinovaná technika, 56x40 cm. Signováno dole uprostřed Janák 78. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

99642. Červená kompozice
Dražba ukončena:23.07.2023 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.07.2023 21:17:21 256
500 Kč 13.07.2023 12:58:21 9074