Jacques Callot - Utrpení a hrůzy války

Mědirytina, 8x19 cm. Z cyklu Utrpení a hrůzy války, 17. stol. Signováno vlevo dole v tisku Callot. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1592 – 1635
Francouzský kreslíř a rytec, jeho dílo je důležitým dokumentem doby třicetileté války v Evropě (cyklus Hrůzy války).

59391. Utrpení a hrůzy války
Dražba ukončena:12.05.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč