Jacques Callot - Le Siege de Vicegrade

Nejdelší strana: 50 cm

Lept, 21x16 cm. Signováno vpravo dole J. Callot. Počátek 17. stol. Pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1592 – 1635
Francouzský kreslíř a rytec, jeho dílo je důležitým dokumentem doby třicetileté války v Evropě (cyklus Hrůzy války).

123958. Le Siege de Vicegrade
Dražba ukončena:15.09.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.09.2024 10:56:48 16161