Nejdelší strana: 50 cm
Lept, 21x16 cm. Signováno vpravo dole J. Callot. Počátek 17. stol. Pasparta.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1592 – 1635
Francouzský kreslíř a rytec, jeho dílo je důležitým dokumentem doby třicetileté války v Evropě (cyklus Hrůzy války).