Ivan Šnobl - Kostel svatého Jiljí Husova ulice

Olej na desce, 70x48 cm. Signováno vpravo dole I. Šnobl 2007. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1951

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

115676. Kostel svatého Jiljí Husova ulice
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:29:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč