Bedřich Hoser - Stromy z jara

Akvarel, 25x33 cm, signováno vpravo dole Hoser 09, rám, zaskleno.

1885, Kralupy nad Vltavou
Žák UMPRUM v Praze (1904-1909). Poté studia na AVU (1909-1911; prof. Rudolf von Ottenfeld). Roku 1912 pobýval v Mnichově. Vystavoval zejména na našem území.

2747. Stromy z jara
Dražba ukončena:30.09.2015 20:48:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.09.2015 20:43:46 681
500 Kč 30.09.2015 20:30:57 143