značeno Gallé - Miska

Nejdelší strana: 15 cm

Sklo, výška 6 cm. Značeno Gallé.

Pozn.: mírně poškozeno.

doporučujeme
značeno Gallé
128509. Miska
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 01.11.2024 9:23:16 4966