František Toman

305655. Zasněžená cesta mezi stromy

popis: Olej na kartonu, 70x92 cm. Signováno vpravo dole Fr. Toman. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

dražba ukončena: 25.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč