František Toman - Zámecké schody

Akvarel, 56x42 cm. Signováno vlevo dole Toman Frant. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

20187. Zámecké schody
Dražba ukončena:30.05.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč