František Toman - Studna v zahradě

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Fr. Toman. Rám.

Pozn: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1942

31124. Studna v zahradě
Dražba ukončena:25.04.2019 19:01:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč