František Toman - Piják

Kresba, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Fr. Toman. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír zašpiněn.

o autorovi: 1886 - 1942

33714. Piják
Dražba ukončena:26.06.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2019 19:06:36 3314