František Toman - Párové obrazy: Léto a Zima

Nejdelší strana: 60 cm

Oleje na kartonu, 49x60 cm. Signovány vpravo dole Fr. Toman. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1942

76255. Párové obrazy: Léto a Zima
Dražba ukončena:17.04.2022 20:39:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (17.04.2022 20:36:07) 468
500 Kč 10.04.2022 21:43:26 1526