F. Wolf - Norský fjord s lodí

Olej na plátně, 74x100 cm, signováno vlevo dole F. Wolf, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

2052. Norský fjord s lodí
Dražba ukončena:26.03.2015 20:40:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč