evropský malíř 18. stol. - Mladá pasačka u můstku

Olej na plátně, 45x58 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 68 cm

evropský malíř 18. stol.
117227. Mladá pasačka u můstku
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:36:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč