Evropa kolem pol. 20. stol. - Párové sochy

Nejdelší strana: 113 cm

Beton, výška 113 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa kolem pol. 20. stol.
128710. Párové sochy
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč