Kresby, od 32x48 cm do 24x18 cm. Všechny signovány Ottomanská. Volné listy.
o autorovi: Studuje v Bratislavě na katedře grafiky a iných médií na VŠVU. Věnuje se hlavně kresbě, akvarelu a ilustracím. Inspiraci sbírá v surrealismu a impresionismu. Na aukčním trhu i vzhledem ke svému věku je nováčkem.