Eva Hašková - Dívka s květinou

Lept, 24x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Hašková 1976. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1946
Grafička, ilustrátorka. Studovala Střední školu výtvarnou v Praze, poté VŠUP v ateliéru prof. Sklenáře. Její grafické listy mají blízko k odkazu secese i k japonským dřevorytům. Významnou část její tvorby tvoří ilustrace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Eva Hašková
70360. Dívka s květinou
Dražba ukončena:12.12.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč