Lept, 24x33 cm. Signováno vpravo dole tužkou Hašková 1976. Pasparta, sklo.
Pozn.: Pasparta mírně poškozena.
o autorovi: 1946
Grafička, ilustrátorka. Studovala Střední školu výtvarnou v Praze, poté VŠUP v ateliéru prof. Sklenáře. Její grafické listy mají blízko k odkazu secese i k japonským dřevorytům. Významnou část její tvorby tvoří ilustrace.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.