Nejdelší strana: 50 cm
Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Iv. Nerámováno.
o autorovi: 1966
Český malíř a knižní grafik ruského původu. Narodil se na Sibiři. Od r. 1998 žije v Praze. Ve své tvorbě je inspirován moderním uměním – kubismem, futurismem a expresionismem.