Čechy počátek 20. stol. - Rozkládací trojdílné zrcadlo

Fazetové sklo, rozměr složeného celku 28x28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy počátek 20. stol.
98933. Rozkládací trojdílné zrcadlo
Dražba ukončena:16.07.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.07.2023 16:41:39 659
500 Kč 04.07.2023 17:48:16 2739