Čechy 19. stol. - Salvator Chrudimský - milostný obraz

Olej na plátně, 47x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Čechy 19. stol.
84831. Salvator Chrudimský - milostný obraz
Dražba ukončena:09.10.2022 20:25:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč