Olej a akryl na desce, 93x93 cm. Signováno vpravo dole Bohumil Nečas. Datováno vzadu 2025. Rámováno.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1958
Malíř, grafik. Studoval propagační výtvarnictví u A. Odehnala a M. Bravence na SUPŠ v Brně. Vedle malby se věnuje volné a užité grafice, také reklamní tvorbě a výstavnictví (byl autorem grafické úpravy veletrhů České republiky v zahraničí). Jeho práce jsou zastoupeny v zahraničních sbírkách (Německo, Itálie).