Bohumil Matějíček - Ženy na poli

Olej na plátně, 56x76 cm. Signováno vpravo dole Matějíček. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

20215. Ženy na poli
Dražba ukončena:30.05.2018 19:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.05.2018 13:06:49 1011
700 Kč 20.05.2018 9:25:31 3213