Bohumil Matějíček - V přístavu

Tempera, 40x60 cm. Signováno vpravo dole s věnováním B. Matějíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

63391. V přístavu
Dražba ukončena:08.08.2021 21:34:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč