Bohumil Matějíček - V přístavu

Tempera, 58x78 cm. Signováno vpravo dole Matějíček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

61627. V přístavu
Dražba ukončena:27.06.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč