Bohumil Matějíček - U statku

Tempera, 34x74 cm. Signováno vpravo dole s věnováním B. Matějíček. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

307542. U statku
Dražba ukončena:09.02.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.02.2021 19:51:25 1887
500 Kč 30.01.2021 22:49:32 411