Bohumil Matějíček - Rybník s měsícem

Olej na sololitu, 50x80 cm, signováno vpravo dole Matějíček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

10625. Rybník s měsícem
Dražba ukončena:31.05.2017 21:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč