Bohumil Matějíček - Kotvící bárky

Kombinovaná technika, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Matějíček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1925 - 1998
Narodil se v Plechově u Tábora. Studoval pražskou AVU u prof. Rady. Studijní cesty podnikl po Bulharsku, Itálii, Francii, Německu. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně v jižních Čechách. Zabýval se také restaurováním sgrafit.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

308398. Kotvící bárky
Dražba ukončena:21.04.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč