Kombinovaná technika, 29x49 cm. Signováno vpravo dole Benetka 60. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 58 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci