Bedřich Peroutka - Zimní podvečer

Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vpravo dole Béďa Peroutka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 - 1959

308315. Zimní podvečer
Dražba ukončena:16.04.2021 20:18:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč