Bedřich Peroutka - Zima v horách

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Bedřich Peroutka, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1880 - 1959

14987. Zima v horách
Dražba ukončena:30.11.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.11.2017 21:24:35 766