Bedřich Hoser - Zátiší s kyticí a ovocem

Akvarel, 66x50 cm, signováno vpravo dole Hoser B 50, rám, zaskleno.

Pozn.: Dílo je darem autora rodině současného majitele.

o autorovi: 1885-1961

10507. Zátiší s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:31.05.2017 20:03:33
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 100 Kč