Akvarel, 16x22 cm. Signováno vpravo dole Hoser B. 43. Rám, sklo.
o autorovi: 1885-1961 Narodil se v Kralupech nad Vltavou. Studoval v Praze UMPRUM a AVU. Studijně pobýval v Mnichově. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.