Bedřich Hoser - Z Kacanov

Akvarel, 50x50 cm, signováno vlevo dole Hoser B 44, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo je darem autora rodině současného majitele.

o autorovi: 1885-1961

10506. Z Kacanov
Dražba ukončena:31.05.2017 19:41:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 200 Kč