Bedřich Hoser - Luční kvítí

Akvarel, 36x50 cm, signováno vpravo dole Hoser 49, rám, zaskleno.

Pozn.: Dílo je darem autora rodině současného majitele.

o autorovi: 1885-1961

10704. Luční kvítí
Dražba ukončena:01.06.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 200 Kč