Ash Petr - Ráno ve městě

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 50 cm

certifikát
Ash Petr
154299. Ráno ve městě
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč