Anna Macková - Prachatice

Dřevoryt, 43x31 cm. Signováno vpravo dole A. Macková 26. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1969
Malířka, grafička. Studovala na Všeobecné škole kreslení a malování pro dámy na UMPRUM v Praze. Věnovala se barevnému dřevorytu, vytvořila i několik cyklů – Koleda, Kozlíček, Zvířátka, České motivy. Věnovala se krajinomalbě, malovala architektonické památky, tvořila exlibris. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

doporučujeme
Anna Macková
87191. Prachatice
Zbývá:2 dnů, 3 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč