Dřevoryt, 43x31 cm. Signováno vpravo dole A. Macková 26. Volný list.
Stav: Papír mírně poškozen.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1887 – 1969
Malířka, grafička. Studovala na Všeobecné škole kreslení a malování pro dámy na UMPRUM v Praze. Věnovala se barevnému dřevorytu, vytvořila i několik cyklů – Koleda, Kozlíček, Zvířátka, České motivy. Věnovala se krajinomalbě, malovala architektonické památky, tvořila exlibris. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč