A. Hoch - Pohled na farnost

Olej na plátně, 60x48 cm. Signováno vpravo dole A. Hoch. Rámováno.

A. Hoch
68536. Pohled na farnost
Dražba ukončena:07.11.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (04.11.2021 23:22:39) 3398