.. - Prsten s jantarem, velikost 53, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 3,75 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123231. Prsten s jantarem, velikost 53, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 3,75 g
Zbývá:
Vyvolávací cena:1 500 Kč