Moby - Hudebníci

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Moby 67. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

Moby
154353. Hudebníci
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč