Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Josef Vyleťal - Krásná neznámá

Josef Vyleťal

5489. Krásná neznámá

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 29.09.2016 18:02:00

Josef Hapka - Soubor 21 prací

Josef Hapka

5148. Soubor 21 prací

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 22.06.2016 22:35:00

Hugo Ullik - Podvečer u rybníka

Hugo Ullik

2974. Podvečer u rybníka

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 01.10.2015 21:21:00

Josef Procházka - Ráno v lese

Josef Procházka

2643. Ráno v lese

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 30.09.2015 19:12:00

Viktor Alexejevič Bobrov - Portrét dívky

Viktor Alexejevič Bobrov

2645. Portrét dívky

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 30.09.2015 19:07:00

středoevropský malíř 19. století - Poutník u vodopádu

středoevropský malíř 19. století

2478. Poutník u vodopádu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 28.05.2015 21:44:00

Oldřich Blažíček - Zimní krajina

Oldřich Blažíček

2164. Zimní krajina

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 26.03.2015 22:33:04

Tomáš Bím - Síť

Tomáš Bím

1745. Síť

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2014 20:10:00

Karel Nepraš - Baletka na koni

Karel Nepraš

1719. Baletka na koni

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2014 19:42:00

Vojtěch Bartoněk - Zákoutí staré Paříže

Vojtěch Bartoněk

1003. Zákoutí staré Paříže

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 26.03.2014 21:33:32

Jan B. Minařík - Stará Praha

Jan B. Minařík

69. Stará Praha

Vyvolávací cena: 48 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 28.11.2012 22:25:00

Elian - Malá párty

Elian

128460. Malá párty

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 20.11.2024 21:20:02

Jiří Matouš Trnka - Vzpoura brýlí

Jiří Matouš Trnka

128408. Vzpoura brýlí

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 20.11.2024 20:06:00

František Hudeček - Abstrakce

František Hudeček

125126. Abstrakce

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 30.10.2024 21:03:31

Josef Jíra - Krkonošské hořce

Josef Jíra

123685. Krkonošské hořce

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 26.09.2024 22:17:00

Jindra Husáriková - U kolotoče

Jindra Husáriková

121352. U kolotoče

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.08.2024 20:00:00

František Muzika - Les VII

František Muzika

121220. Les VII

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.08.2024 20:45:30

Adolf Vondra - Turecké lázně

Adolf Vondra

119865. Turecké lázně

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.08.2024 22:01:38

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech

119859. Praha

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.08.2024 21:48:00

.. - Designový prsten s 3,16 ct Zambijským Smaragdem a 0,20 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,39 g

..

116898. Designový prsten s 3,16 ct Zambijským Smaragdem a 0,20 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,39 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 20.06.2024 20:38:02

František Kaván - Kvetoucí žito

František Kaván

115454. Kvetoucí žito

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.05.2024 20:13:00

Michal Janovský - Sedmikráska

Michal Janovský

115896. Sedmikráska

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 22.05.2024 21:13:04

Ismael De La Serna - Tvary

Ismael De La Serna

115886. Tvary

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 22.05.2024 20:38:00

Ivan Komárek - Pod lampou

Ivan Komárek

115883. Pod lampou

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 22.05.2024 20:35:00

Josef Jíra - V přístavu

Josef Jíra

114365. V přístavu

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 22:23:00

Vlastimil Beneš - Zátiší s lahví a džbánem

Vlastimil Beneš

114434. Zátiší s lahví a džbánem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 21:54:53

Stanislav  Lolek - V zahradní restauraci

Stanislav Lolek

114083. V zahradní restauraci

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 24.04.2024 20:03:00

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

..

113481. Luxusní tenisový náramek s diamanty 4,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,75 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 23:04:00

.. - Prsten s diamanty 1,23ct ,centralni diamant 1.12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

..

113328. Prsten s diamanty 1,23ct ,centralni diamant 1.12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.04.2024 20:37:38

Jan Saudek - Teenqueen

Jan Saudek

113045. Teenqueen

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.03.2024 22:52:58

Martin Benka - Dve ženy (Terchovianky)

Martin Benka

112829. Dve ženy (Terchovianky)

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 27.03.2024 21:28:00

Vladimír Komárek - Hudební zátiší

Vladimír Komárek

108544. Hudební zátiší

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.02.2024 22:24:00

Robert Jiran - Tři Grácie

Robert Jiran

108485. Tři Grácie

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 01.02.2024 21:39:15

.. - Luxusní tenisový náramek s 5,00 ct fancy colors diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,33 g

..

107802. Luxusní tenisový náramek s 5,00 ct fancy colors diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,33 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 22:19:00

.. - Luxusní náušnice s  tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g

..

107759. Luxusní náušnice s tanzanity 2,80 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,68 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 21:42:39

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty 2,4 ct  a rubíny cca 2,2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 25,65 g

..

107663. Luxusní tenisový náramek s diamanty 2,4 ct a rubíny cca 2,2 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-35 "kohout", hrubá hmotnost 25,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 17.12.2023 20:00:00

Otakar Nejedlý - Cesta březovým hájem

Otakar Nejedlý

105514. Cesta březovým hájem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 22:22:00

František Tichý - Vysoká škola

František Tichý

105383. Vysoká škola

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.11.2023 20:11:55

Elian - Zloděj myšlenek I./Klaunova ukolébavka/

Elian

105191. Zloděj myšlenek I./Klaunova ukolébavka/

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 15.11.2023 20:25:00

Ota Bubeníček - Mraky nad krajem

Ota Bubeníček

103949. Mraky nad krajem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 20:33:00

Josef  Loukota - Něžná krása

Josef Loukota

103918. Něžná krása

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 25.10.2023 20:04:22

.. - Luxusní tenisový náramek s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,65g

..

102982. Luxusní tenisový náramek s diamanty a rubíny, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 25,65g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 22:09:00

.. - Luxusní náušnice s 1,00 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,2 g

..

102965. Luxusní náušnice s 1,00 ct diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,2 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 21:52:00

.. - Designový prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,10 g

..

102856. Designový prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,10 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 20:16:23

Vladimír Komárek - Zvěstování

Vladimír Komárek

101476. Zvěstování

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 28.09.2023 20:15:00

Vlastimil Beneš - Tenisové hřiště

Vlastimil Beneš

100553. Tenisové hřiště

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 31.08.2023 22:42:31

František Kaván - Podzim u Hlinska

František Kaván

100252. Podzim u Hlinska

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 30.08.2023 20:00:00

Antonín Slavíček - Krajina

Antonín Slavíček

96721. Krajina

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 22:59:41

Josef Istler - Kompozice

Josef Istler

96594. Kompozice

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 20:49:15

Zdeněk Červinka - Krajina s bílým klavírem

Zdeněk Červinka

96549. Krajina s bílým klavírem

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 29.06.2023 20:22:16