František Kaván

64916. Křoviny

popis: Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vpravo dole Kaván. Rámováno.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 17 000 Kč